İçeriğe geç

Hizmetlerimiz

Firmamız kurulduğu günden bu yana birçok önemli projede yer almıştır. Bu projelerde yollar, köprüler, fabrikalar, rezidanslar, otoparklar, altyapı iş merkezleri vb. İşte iş geliyor. Siz değerli iş ortağımıza her gün verdiğimiz kaliteli hizmetten heyecan ve gurur duyuyoruz. Sahip olduğumuz en büyük sermaye, bize olan güveninizdir.
asfalt serimi

Asfalt Serimi

1 metreden 8 metreye kadar genişliğe sahip yeni sistem elektronik duyarlı asfalt finişeri desteği ile şehir içi ana yollar, kırsal bağlantı yolları, kırsal grup yolları, şehir içi otobüs yolları ve caddeler dahil olmak üzere asfalt sıcak karışım serme uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.

Soğuk Asfalt

Soğuk asfalt olarak da adlandırılan çamur contası; üniform derecelendirilmiş ince agrega, asfalt emülsiyonu, mineral dolgu ve su ile tasarlanmış harç tipi bir karışımdır. Kullanım nedenleri asfalt kaplamaların korunması ve düzeltici bakımı için kullanılmaktadır. Sıcak asfalt ve diğer kaplama uygulamaları ile karşılaştırıldığında maliyeti çok düşüktür.

Yol Çizgi Çalışması

Araç yolunu şeritlere ayırmak ve araçların düzenli ve güvenli bir şekilde hareket etmesini sağlamak için kaldırım üzerine çizilen çizgilerdir. Ayrıca araçların yerini belirlemek, yayaların güvenliğini sağlamak ve sürücüleri tehlikeye yaklaşmamaları için uyarmak amacıyla park yerleri için ayrılmış alanlarda yol hatları çizilir.

Asfalt Firmaları Ankara

Misyonumuz

Temel değerlerimiz; samimi ve açık iletişim, ekip çalışması, zamanında teslimat ve müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, istikrarlı bir büyüme göstermek için ürün ve hizmetlerimizin kalitesini artırmaya devam edeceğiz.

Asfalt Nasıl Temizlenir

Vizyonumuz

Şirket itibar ve müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı, çeşitli risklere duyarlı ve sorumluluk bilincine sahiptir.İşin ve üretimin verimliliğinden hareketle uzman ekibimiz kalıcı avantajlar yaratır ve birleştirerek sektörün değişmesi için lider olur. ileri teknoloji. Ankara Göçmen Asfalt Yol tüm projelerinde bu anlayış ve hedeflere sahiptir.

Renkli Asfalt Nedir

Değerlerimiz

Müşteri odaklı bir yaklaşımla tüm üretim ve satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı ilke edindik. Tüm çabamız müşterilerimizin memnuniyetini ve kazanımlarını artırmaktır. Ankara Göçmen Asfalt Yolu’nun hedefi, yaklaşık 17 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile yeni teknolojileri benimseyerek müşterileriyle ilişkileri sürdürmektir.

“… Asfalt eksiz bir kaplamadır İşlevi açısından birçok alanda kullanılabilir. Renk ve Dekoratif figürler ekleyerek modern şehircilik Yapıyı değiştirmenin iyi bir yoludur…”

Ücretsiz Keşif İçin Tıklayın